Armend Beqiri & Merita Burrniku - Ajo dor qe don me dhan Descargar

Enviar a tus amigos
Agregar
 • 19 may. 2020

 • Onair Media - https://smarturl.it/Onair.Media Follow Produksioni Ximi on… FB: https://smarturl.it/XimiFB IG: https://smarturl.it/XimiIG Subscribe: https://smarturl.it/XimiSub Teksti & Muzika : Kreshnik Avdiu Orkestrimi: Agon Neziri Video: RGB Entertainment Executive: Produksioni XIMI +38344324236 #produksioniximi © & ℗ Produksioni Ximi & Onair Media. All Rights Reserved

Comentarios

 • itss dita
  itss dita Hace 2 semanas

  MashAllah ❤Allahu Ju shprebleft inshAllah Me Xhennet❤Like InshAllah allahu te Rrujt Suksese mashAllah ❤❤❤❤❤Allahu jaf dhasht te Gjitha Tmir ❤❤❤Like Nese edhe ty Tka prek kjo ilahi ❤❤

 • ali murati
  ali murati Hace 2 semanas

  Buhariu dhe Muslimi transmetojnë se Pejgamberi (a.s.), ka thënë: “Shtatë persona do të hyjnë nën hijen e Allahut, atë ditë kur nuk ka hije tjetër përveç hijes së Tij. Njëri prej tyre është personi i cili jep sadaka me dorën e djathtë, pa e ditur e majta.”

 • Gjin Krruqi
  Gjin Krruqi Hace 2 semanas

  Elvis Naci eshte nje njeri i jashtezakonshem ne Shqiperi.Veprat e tij jan madheshtore,nepermjet miresis se tij ai ka arrit me disponu ne shpirtin njerezor shume shume Shqipetare an e mban botes per doren e varfer te Shqiptaris.Une sa degjova kete kenge te mrekullueshme, menjeher me shkoi mendja te Elvis Naci .Ai eshte nje njeri qe ndihmon pa fund nepermjet doreve te shume Shqipetareve ,dhe do te thoja se eshte stili i punes dhe i jetes se kesaj bote qe te thot nese ti do te ndihmosh duhet ta transmetosh ne cdo ind dhe damar te njerezve dhimbjen e te varferve sepse ata din po nuk kuptojn duke paraqit gjendjen e tyre preket shpirti dhe ndergjegjia njerezore dhe njerezit kontirbojn me aq mundesi qe kan.Elvis Naci i mbledh keta para dhe ndihmon se nese nuk mund ti bej publike nuk i beson kush parat atij.Vetem ne kete form arrin te ndihmoje se keshtu eshte e kurdisur kjo dynja dhe ne ditet e sotme vetem keshtu mund ta gervishtesh ndergjegjien njerezore .Allahu na falt per cdo gabim .Ju lumshin duart per kengen ,kjo ilahi eshte nje mesim i madh per politikanet te cilet shpesh i kam pa te ba publike punet e tyre bamirese .Zoti jua shperbleft cdo fjal te kesaj ilahije me xhenet!

 • Lali eagle
  Lali eagle Hace 2 semanas

  Nuk di qka dojn me than me ket keng? Me kqyr ashtu kurr skishum mujt me dit qe ka qaq shum familje qe hjekin! Qita bile po na mundsojn me ba mir e me i ndihmu nevojtart, se me pas kan pa kamer tybe kerkush nuk kish kontribu, kur sdin mas pari parja ku pot shkon e per qka po shkon! Kshtu e kemi tsigurt qe jemi tu dhan per mir!

 • Vildanel Geci
  Vildanel Geci Hace 2 semanas

  Shume shume shume e prekshme, perkon 100% me aktualitetin ☹️☹️☹️

 • B....🌟
  B....🌟 Hace 2 semanas (editado)

  Shumm ilahi e qellume, edhe shumm fjal prekese... eshte shumm e vertet se shumm e bejn per emer e shumm ka qe edhe anonim e bojn.. por ato me kamera e me emisione si per shembull hoxhallaret e nderuar si Elvis Naci edhe Halil Kastrati qe ndihmojn, nuk e bejn per emer por shkaku i disa individeve para tyre qe populli ka dhan ndihma dhe nuk kan shku ne vendin e duhur, ato jan te obliguar ti publikojn sepse njerzive ju eshte humbur besimi.. Allahu e din me se miri por te mos ua humbim mundin edhe sakrificen atyre qe e bejn ne emer te Zotit e jo per fame.. ✨

 • Vali Ch
  Vali Ch Hace 1 semana (editado)

  Kjo ilahi meriton miljona klikime, shum ilahi ebukur edhe medomethonje shumm te qarta 👏🕌🕋

 • Migena Elezi vlogs
  Migena Elezi vlogs Hace 2 semanas

  MashAllah 🙏

 • Edolind Murati
  Edolind Murati Hace 2 semanas

  Oh qfar zeri te mir zoti ju rujt e ju mbrojt me tmira 🙏🙏

 • Dua Ga
  Dua Ga Hace 2 semanas

  Shum e vertet valla... Tgjith atyre që ndihmon të varfrit allahu ju sheh kjo ka rëndësi

 • M'thojn Beli.
  M'thojn Beli. Hace 2 semanas

  mesazh perfect👌

 • Hand_made_ AE
  Hand_made_ AE Hace 2 semanas

  Ma shaa allah Vertet një tem e qëlluar Bravo Motra ime merita❤️👑

 • Nazlie Djaloshi
  Nazlie Djaloshi Hace 2 semanas

  Ilahia me e mire qe keni pas deri tani. Me te vertete rrenqethese. Bravo e shume suksese👏👏👏

 • bilias hour
  bilias hour Hace 5 días

  MashAllah 🙏 Ju lutem subscribe kanalit tim, jam e re ne youtube 🙏

 • ARIFI EMINA
  ARIFI EMINA Hace 1 semana

  Kjo këngë është plot emotional 😭

 • BENQ PRODUKTION
  BENQ PRODUKTION Hace 2 semanas

  Armend dhe Merita Bravo ju qoft 🙏

 • mikea hiooi
  mikea hiooi Hace 1 semana

  MashAllah 🙏 Ju lutem subscribe kanalit tim, jam e re ne youtube 🙏

 • Rihana As
  Rihana As Hace 1 semana

  Mashaallah👍

 • Ajete Jashari
  Ajete Jashari Hace 2 semanas (editado)

  O zoti ju ruajt allau ju shperbleft Amin ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 • Besime Farizi
  Besime Farizi Hace 2 semanas

  Respekt shum mir Po e knoni shum ilahi e mir per fat të keq kemi kshtu veprimtar 😔 por ju vaxhdoni se zani mir Po ju shkojka allahu vu shperbleft me xhenetin firdauz insha Allah🙏🙏