Butrint Imeri - Prita (Acoustic) Descargar

Enviar a tus amigos
Agregar
 • 9 may. 2020

 • Stream or Download „PRITA (Acoustic)“ by BUTRINT IMERI here 🎧 https://butrintimeri.lnk.to/Acoustic 🎧 ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ Audio production by Mixey Video production by Valon Aziri Guitar arrangements and played by Astrit Stafai Cajon played by Ertan Ilyaz ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ Butrint on Instagram: http://instagram.com/butrint_official Butrint on Facebook: http://facebook.com/butrintofficial 96 on Instagram: http://instagram.com/96mgmt ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ℗ & © AVD Digital & '96. All Rights Reserved.

Comentarios

 • Maria Dardha
  Maria Dardha Hace 3 semanas (editado)

  Teksti:

 • 3Ye_ Florian
  3Ye_ Florian Hace 3 semanas

  Kur nuk cohesh per syfyr ..

 • Viktorija Dominković
  Viktorija Dominković Hace 3 semanas

  I don't understand anything but I love his voice ❤❤ love from Croatia🇭🇷

 • Skan Youtuber
  Skan Youtuber Hace 3 semanas (editado)

  ♥️Teksti♥️

 • Alisja Jaku
  Alisja Jaku Hace 3 semanas

  Like comentin tim kush e don butrintin 👑👑👑🌸❤️

 • TV GAMING
  TV GAMING Hace 3 semanas (editado)

  Cfar kenge fantastike nuk e prisja kaq te bukur. Like kujt i erdhi e papritur si un🖤💣

 • fjori oruci
  fjori oruci Hace 3 semanas

  More me vete zemrn time

 • normal is boring
  normal is boring Hace 2 semanas (editado)

  Puthjet e tua, dhe ledhatimet

 • Mozzik fan
  Mozzik fan Hace 3 semanas

  Kann jemand deutsch von hier 😂 Wenn ja gib ein like 🖒

 • Noelia _Butrint
  Noelia _Butrint Hace 3 semanas (editado)

  Mega hitt❤️❤️❤️te dua pafund❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️je mrekulli💚Butrint my idol❤️❤️o trintush bukurosh❣️💚💚love you so so much❣️o dashurii❤️❤️like kujt i pelqen cdo kenge e trintit❤️😍trinti jeta ime

 • ARLIND Gaming
  ARLIND Gaming Hace 3 semanas

  Like❤❤kush po e degnon kengen dhe po i shikon komentet❤❤❤❤

 • Vanina Hodaj
  Vanina Hodaj Hace 3 semanas

  Teksti💕

 • tayna noizy
  tayna noizy Hace 3 semanas (editado)

  Sa like shkojn per butrintin.❤❤♥️

 • Merlina Lacaj
  Merlina Lacaj Hace 3 semanas (editado)

  Butrint imeri nje artist i mrekullueshem 😍😍keshtu vazhdooo 💗💖💖edhe ne videoklipet e tjera te cilat jam e sigurt qe do pelqehen shume 😘😘nga te gjithe.

 • P C
  P C Hace 3 semanas

  Butrint baby. You never disappoint. Love you from America 🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸

 • Elda Arifaj
  Elda Arifaj Hace 3 semanas

  Ket keng jam ka e pres prej 2016😭😍

 • Artan Loeffler
  Artan Loeffler Hace 3 semanas

  Me ne fund u rit Butrinti dhe e kuptoj, se edhe pa femra te zhveshura mund te realizohet nje projekt i bukur.

 • ermelinda shkoza
  ermelinda shkoza Hace 3 semanas

  Kush mendon që cdo këng e TRINTIT esht nje SUPER HIT??👑❤❤🥺

 • Xhesika Arapi
  Xhesika Arapi Hace 2 semanas

  Super kengetar je ,keshtu vazhdo !!!!!

 • leone16
  leone16 Hace 3 semanas (editado)

  Dhe ne fund doli❤